Przejdź do głównej zawartości

Oczyszczająco-tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu

 Żel przeznaczony jest do cery tłustej bądź mieszanej, jednak u mnie produkt sprawdził się rewelacyjnie pomimo tego że posiadam skórę suchą. 
Często stosując, różne preparaty do mycia twarzy, mam uczucie jej ściągnięcia (napiętej skóry), odkąd stosuje ten żel to uczucie to praktycznie znikło. Produkt świetnie oczyszcza skórę, pozostawiając uczucie świeżej, dobrze umytej buzi. Jego pojemność to 150 ml w regularnej cenie za 24,90zł, żel jest niesamowicie wydajny, wystarczy jedna duża kropla tego produktu by umyć cała twarz, i co najważniejsze - można go kupić w dużej promocji, ja kupiłam go za 12,90 czyli połowę taniej. Jego minusem, może być dość intensywny zapach, który przy pierwszym użyciu może wydawać się nam za ostry (jednak mi zapach odpowiada)



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lekkie stopy

Pojemność: 100ml Cena: ok 6 zł Kojąco - relaksujący krem do stóp firmy Eveline  Po zastosowaniu tego produktu stan moich stóp lekko się poprawił.  Krem daje uczucie lekkich, zrelaksowanych i odświeżonych stóp,  ale nie jest to efekt z którego byłabym zadowolona. Niestety uczucie zrelaksowanych stóp bardzo szybko mija, nie wspominając o nawilżeniu, którego praktycznie nie ma. Krem szybko się wchłania, nie zostwia tłustego filmu na skórze. Jednak  konsystencja, jest zdecydowanym minusem tego produktu - jest zbyt wodnista.  Krem ma dość ostry zapach lawendy (za którym raczej nie przepadam) i mentolu. Podsumowując krem bardzo fanie odświeża ale nie nawilża.

Cudowny zapach

Żel oczarował mnie swoim przecudownym zapachem słodziutkiej brzoskwinki oraz kwiatu pasji, dzięki któremu korzystanie z niego to sama przyjemność. Produkt ma dość wodnistą konsystencję przez co jest mało wydajny, ale za to dobrze się pieni oraz spłukuje. Żel nie wysusza skóry, pozostawia ją dobrze oczyszczoną i pachnącą. Nie uczula. Opakowanie produktu jest porządne, spokojnie można wziąć go w podróż, nie martwiąc się że coś się wyleje, czego ja się trochę obawiałam. Pojemność 200 ml Cena: ok.6zł Dostępne są także inne zapachy :)

Jagodowo - lawendowy zestaw Oriflame :)

Kojący żel i tonik z organicznymi ekstraktami z jagody i lawendy. Zacznę do żelu, który tak samo jak jego poprzednik czyli oczyszczająco-tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu zrobił na mnie dobre wrażenie. Bardzo ładnie oczyszcza twarz nie wysuszając jej i nie dając efektu "ściągniętej" skóry. Buzia po umyciu jest gładka i miła w dotyku. Jednak produkt posiada także wady. Jedną z nich jest fakt, że żel dość słabo się pieni. Efekt tego jest taki że nakładamy go więcej przez co produkt staje się mniej wydajny. Następny minus dotyczy zarówno żelu jak i toniku. Oba produkty mają bardzo intensywny zapach, do którego później można się przyzwyczaić a nawet staje się on przyjemny. Jednak ostry zapach to niejedyny minus toniku, który zupełnie mi nie pod pasował. Produkt odświeża, nie wysusza, nie podrażnia i nie pomaga. Nie pomaga w nawilżeniu skóry ani nie zauważyłam aby ją koił. Podsumowując: żel zrobił na mnie naprawdę dobre wrażanie i z chęcią ku...